Lāčplēsenes 3.sezonas 13. sērija - saruna ar Sabīni Vekmani - Ābeli

episode 13 Lāčplēsene Lāčplēsene Aiga Podcast Sabine Vekmane Ābele Season 3

Sabīne Vekmane Ābele Malvīnes Mennikas podkāstā LāčplēseneKlāt jau 3.sezonas 13. Sērija. Šodien Lāčplēsene, kura jau iepriekš bijusi podkāstā, bet toreiz pirmās sezonas pēdējā sērijā, viņas podkāstoja tandēmā. Šodien viņa viena - Sabīne Vekmane - Ābele. Sabīne ir sietspiedes Luste vadītāja un, manuprāt, pilnīgākā sietspiedes eksperte. Sabīne ir pasniedzēja Latvijas Mākslas akadēmijas Grafikas katedrā un studente Latvijas Mākslas akadēmijas Keramikas katedrā. Vēl Sabīne gatavojas savai personālizstādei un interesējas par dzīvi un pasauli. Un to visu viņa dari tik jēgpilni, ka es iedvesmojos no viņas katru reizi, kad satiekamies (piemēram, kopā pie viņas sietspiedes darbnīcā drukājot audumus ar Lāčplēsenēm). 

Podkāsta sērijā runājām par Sabīni, par viņas interesēm, par to kā būt pasniedzējai. Runājām par dziļajām lielās pasaules un cilvēka iekšējās pasaules kosmiski maģiskajām lietām, kas viņai tik ļoti interesē un par kurām arī būs viņas izstāde aprīļa beigās. Sabīne tiešām tāda īpaša - tik radoša un ar milzu darba ētiku. 

Priekā!


Sabīnes Vekmanes - Ābeles Obligātās literatūras saraksts: 

- Pētera Kļavas lekcijas

Grāmatas:

- Mišels Demarkē - Tiobas pareģojums 

- Trollīši mumini

- Ivars Vīks - Mūsu dižā senatne

TV šovi: 

- Portrait Artist of Year - šovs, atrodams youtube

- Great Pottery Throwdown - šovs, atrodams youtube

Podkāsts:

- Dex Shepard - Armchair Expert  

Kino un seriāli:

- David Fincher - Fight Club

- Greta Gerwig - Little Women 

- Chris Carter - X files (tie vecie, kas sākās 1993)

Sarunu ar Sabīni Vekmani - Ābeli klausies šeit zemāk, vai kādā no podkāstu aplikācijām - SpotifyGoogle PodcastsBreakerPocket CastsRadio Public  un Stitcher. Un drīzumā cerams arī citās.


Older Post Newer Post