News — Lāčplēsene

Podkāsta Lāčplēsene 12. sērija ar Līvu Apermani

12. sērija Iedvesma Lāčplēsene Līva Apermane Podkāsts

Podkāsta Lāčplēsene 12. sērija ar Līvu Apermani

Šodien sarunājos ar fantastisko ceļotāju Līvu Apermani. Līva ir īsta pētniece. Pētot sevi, citas zemes un jaunas iespējas. Tika sirsnīgi patiesa un ārprātīgi interesanta. Man vienmēr šķitis, ka ceļošana katru reizi atver mums logu uz citu pasauli un palīdz kļūt ne tikai zinošākiem, bet arī veicina spēju pieņemt pasaules dažādības un tās novērtēt. Līva ir tiešām Ceļotāja ar lielo burtu!

Read more →


Podkāsta "Lāčplēsene" 11. sērija ar Liegu Zelgalvi

11. sērija episode 11 iedvesma Lāčplēsene Liega Zelgalve Podcast Podkāsts

Podkāsta "Lāčplēsene" 11. sērija ar Liegu Zelgalvi

Vai jūs spējat tam noticēt? Esam iegājuši otrajā desmitā ar Lāčplēseņu sēriju skaitu un ar katru reizi mana pārliecība aug, ka šim podkāstam ir jābūt. Tas spēks un tā iedvesma un (jā, jā arī) tā gudrība, kas nāk no Lāčplēsenēm ir prātu aipzūtoša (mind blowing). Lūdzu, jums nākamā iedvesma! Šodien pie manis ciemos Liega Zelgalve. Lickstarter Panties dibinātāja un viena iedvesmojoša sieviete. Viņa cīnījusies jau kopš bērnības, vienmēr meklējot radošus veidus kā nopelnīt kabatas naudu, un gājusi uz saviem mērķiem caur tumšiem mežiem, pilniem ar Xfailu spīdīgajām mušiņām. Ar savu pieredzi tirdzniecībā, projektu vadībā un drukas uzņēmumos nolēmusi, ka jārada...

Read more →


Podkāsta "Lāčplēsene" 10. sērija ar Alisi Dīriku

Alise Dīrika episode 10 Lacplesene Podcast Podkāsts

Podkāsta "Lāčplēsene" 10. sērija ar Alisi Dīriku

Parunājām par Alises darbu un daudz un dikti runājām par joprojām pastāvošo lielo skaitlisko atšķirību starp sievietēm un vīriešiem tehnoloģiju pasaulē. Parunājām par to, ka tieši ar organizācijas Riga Tech Girls (un nu jau arī pirmās reģionālās Tech Girls organizācijas Valmierā) aktivitātēm Alise ar savām domu biedrenēm cenšas lauzt stereotipu, ka tehnoloģiju radītāju pasaule ir domāta tikai puikām un vīriešiem. 

Read more →


Podkāsta "Lāčplēsene" 9. sērija ar Olgu Dragiļevu

9. sērija Lacplesene Olga Dragileva Podcast Podkāsts

Podkāsta "Lāčplēsene" 9. sērija ar Olgu Dragiļevu

Prieks ziņot, ka podkāsta Lāčplēsene 9. sērija ir klāt un šoreiz sarunājos ar Olgu Dragiļevu.

Olga ir Latvijas pētnieciskā žurnāliste Latvijas Sabieriskajā mēdijā. Olga ir uzstājusies TEDxRiga ar runu un saņēmusi žurnālistikas balvas.

Read more →


Podkāsta "Lāčplēsene" 8. sērija ar Māru Upmani-Holšteini

8.sērija Lāčplēsene Māra Upmane Holšteine Podcast Podcasts Podkāsts

Podkāsta "Lāčplēsene" 8. sērija ar Māru Upmani-Holšteini

Jaunā Lāčplēsenes sērija jau klāt! Laimīgais cipars 8 tiek lieliskajai Mārai Upmanei-Holšteinei. Māras pozitīvā enerģija un skaistā dvēsele piepilda šo sēriju ar lieliskām sajūtām, un pilnīgi noteikti uzlabos garastāvokli. Viņa ir tik lieliski patiesa un atklāta.  Māra ir soliste un dziesmu autore, mamma, sieva un brīnišķīga sieviete. Parunājām par viņu pašu un par to, kā sajūta, ka bijusi drusku nesaprasta skolas gados, palīdzējis viņai atrast sevi mūzikā un vēl jo labāk - atrast sav;ejos cilvēkus! Lai arī Astro'n'out jau ir stipri zināma grupa Latvijā, Māra nebeidz plānot un sniegties pēc jauniem mērķiem. Viņa nebaidās mainīties, paliekot uzticīga sev. Māra ir lieliska!...

Read more →