News — Lāčplēsene

Podkāsta Lāčplēsene 17. sērija ar Ilzi Tiguli un Sabīni Vekmani

17. serija Ilze Tigule Lacplesene Podcast podkāsts Sabīne Vekmane

Podkāsta Lāčplēsene 17. sērija ar Ilzi Tiguli un Sabīni Vekmani

Čau Lāčplēsenē! Jau numur 17! Es zinu, ka podkāstā pašā sakumā saku 18, bet ir 17 ! Ir Kapitāli!Un šoreiz tiešām baigā bomba! Pilnīgs saldais ēdiens šajā saspringtajā pirmssvētku laikā. Ir gudrība ir jautrība ir sirsnīgums. Viss ko vajag! Double trouble it is!Pie manis ciemos podkāstā, bet es īstenībā fiziski pie viņām ciemos "Luste" sietspiedes darbnīcā, kamēr viņas noņēmušās drukāt "Dzīres" - divas Lāčplēsenes - Ilze Tigule aka Burberga, kura taisa visu vissmukāko, un Sabīne Vekmane aka Lustes sietspiedes darbnīcas ciltsmāte un LMA grafikas katedras lektore. Abas kopā tagad uz svētkiem taisa lieliskos "Dzīres" galdautus un abas manās acīs super talantīgas un...

Read more →


Podkāsta Lāčplēsene 16. sērija ar Leldi Ceriņu

16. sērija iedvesma Lāčplēsene Lelde Ceriņa Podcast Podkāsts

Podkāsta Lāčplēsene 16. sērija ar Leldi Ceriņu

Priecājos nodot jūsu ausīm jau 16. Lāčplēsenes sēriju. Laiks tiešām skrien. Vēl dažas sērijas un Lāčplēsenes pirmā sezona noslēgsies, lai turpinātos pavasarī atkal. Šodien pie manis viena īpaša Lāčplēsene (visas jau viņas īpašas, bet man patīk to atkārtot vēlreiz un vēlreiz). Vienmēr tik mīļā, pozitīvā un stiprā - Lelde Ceriņa. Es nemaz negribu mēģināt uzskaitīt visu profesionālo ko Lelde dara, jo tad man te visa lapa aizrakstītos. Varu tikai teikt, ka Leldi man satikt vienmēr ir milzu prieks, jo tas mīļums un patiesums un sirds un prāta skaistums, kas no viņas nāk ir ļoti uzlādējošs. Iepazināmies mēs kādus četrus gadus atpakaļ...

Read more →


Podkāsta Lāčplēsene 15. sērija ar Karmenu Stepanovu

15.sērija iedvesma Karmena Stepanova Lacplesene Podcast Podkāsts

Podkāsta Lāčplēsene 15. sērija ar Karmenu Stepanovu

Pie manis šoreiz ciemos Lāčplēsene, ar kuras balsi tieši runāšanas kontekstā jūs noteikti esat pazīstami. Tā ir lieliskā Radio Pieci raidījuma “Pilnīgs vakars” producente - Karmena Stepanova. Karmena ir ne tikai lieliska savā radio darbā, un saprot, ka mūžam jāmācās un jāattīstās, ne tikai profesionāli, bet arī personīgi. 

Read more →


Podkāsta Lāčplēsene 14. sērija ar Elīnu Stelceri

14. sērija Elīna Stelcere Lacplesene Podcast Podkāsts

Podkāsta Lāčplēsene 14. sērija ar Elīnu Stelceri

Man prieks ziņot, ka šodien pie manis ciemos ir Elīna Stelcere. Elīna ir darījusi gandrīz visu un pati viņa nesen teica, ka ir projektu cilvēks, kas labprāt uzsāk darīt jaunas lietas un, kad jūtās tās iesākusi, vai piepildījusi, gatava doties tālāk. Arī šobrīd Elīna ir lielu pārmaiņu priekšā, kad lolotais Baltic.Space veikals Dominā un AWAKE Riga veikals Galerija Rīga tiek nodots jaunās gādīgās rokās un pašai visa plašā pasaule priekšā, lai atrastu jaunu projektu ko īstenot.

Read more →


Podkāsta Lāčplēsene 13. sērija ar Elīnu Berklavu

13.serija Elīna Berklava Iedvesma Lacplesene Podcast Podkāsts

Podkāsta Lāčplēsene 13. sērija ar Elīnu Berklavu

Maģiskais 13 ir klāt. Šoreiz sērija ļoti īpaša, jo ieraksts notika klātesot dzīvai publikai un ne manā ierastajā ērtajā studijā, bet gan super stilīgā un labas enerģijas un dizaina piepildītā vietā Dizainbārā un dizainveikalā M50! 

Read more →