News — iedvesma

Lāčplēsenes 2. sezonas septītā sērija - Saruna ar Alīsi Nīgali

2. 2.sezona 7.sērija Alīse Nīgale grāmatas iedvesma izdevniecība Lāčplēsene liels un mazs milestība Podcast Podkāsts

Lāčplēsenes 2. sezonas septītā sērija - Saruna ar Alīsi Nīgali

Podkāsta Lāčplēsene Otrās sezonas septītajā sērijā sarunājos ar bērnu izdevniecības "Liels un mazs" direktori un līdzdibinātāju - Alīsi Nīgali. Tā enerģija ar kuru Alīse var runāt par lietu, kuru viņa dara ir iedvesmojoša jau tā pat, un ja vēl pieliek klāt pašu Alīsi, var droši teikt, ka šo sēriju vajag tikai ieslēgt un baudīt un ieklausīties. Podkāstā runājām par Alīsi un viņas ikdienu, par to kā radās izdevniecība Liels un mazs un kādus ikdienas izaicinājumus sastop mazas un īpašas izdevniecības komanda un vadītāja. Runājām par mazām un lielām uzvarām un to kādu lomu Alīses pašas dzīve spēlējušas bērnu grāmatas. Un sērijas beigās Alīses īpašie ieteikumi par to, kādām bērnu grāmatām jābūt mūsu plauktos.

Read more →


Lāčplēsenes 2. sezonas sestajā sērija - Saruna ar Antu Aizupi

2.sezona 6.sērija Anta Aizupe iedvesma Lāčplēsene Lāčplēsene Anta Podcast podkāsts

Lāčplēsenes 2. sezonas sestajā sērija - Saruna ar Antu Aizupi

Podkāsta Lāčplēsene 2. sezonas 6. sērijā pie manis ciemos Anta Aizupe. Anta ir aktrise, gan teātrī, gan kino, un tagad redzama kinoteātros jaunajā Alises Zariņas filmā Blakus. Podkāstā Anta pastāstīja par to kā kļuva par aktrisi, par to, ka viņas labsirdība viņai citreiz iekož kājā, jo viņa piekrīt vairāk darbiem, nekā gribētos un tad līdz spēku izsīkumam. Bet galā mīlestība, kas nāk no foršajiem projektiem, piemēram, filmas Blakus, draugiem un ģimenes uzlādē ar enerģiju no jauna.

Read more →


Lāčplēsenes 2. sezonas ceturtā sērija - Saruna ar Ingu Ulmani

2 sezona iedvesma Inga Ulmane Lāčplēsene Podcast Podkāsts

Lāčplēsenes 2. sezonas ceturtā sērija - Saruna ar Ingu Ulmani

Podkāsta Lāčplēsene 2. sezonas 4. sērijā ar Ingu Ulmani parunājām par - visu. Par to kā Inga nonāca tur, kur ir, un ka jauniešu nevalstiskajām organizācijām tajā bija milzīga nozīme, par to, kā Inga izzina savu ķermeni un par attieksmi pret dzīvi kopumā.

Read more →


Lāčplēsenes 2. sezonas trešā sērija - Saruna ar Annu Andersoni

Anna Andersone Iedvesma inspiration Lāčplēsene Malvīne Mennika Malvinelv sieviete

Lāčplēsenes 2. sezonas trešā sērija - Saruna ar Annu Andersoni

Otrās sezonas trešajā sērijā sarunājos ar lielisko pieskārienu speciālisti un modes zīmola Be-With īpašnieci un vienu no Riga Tech Girls dibinātājām - Annu Andersoni.                                                         Daudz runājām par veselību un cik cieši tā ir saistīta ar mīlestību un pieskārieniem, kurus saņemam. Anna izstāstīja savu ļoti personīgo stāstu par to, kā viņas dzīve viņai pašai piespiedusi apstāties un apdomāt, kas dzīvē svarīgs un kam jāvelta vairāk laika. Runājām par to, kā savas pieredzes iedvesmota Anna...

Read more →


Lāčplēsenes 2. sezonas otrā sērija - Saruna ar Ināru Polmani

iedvesma Ināra Inara Polmane Lāčplēsene Podcast podkāsts

Lāčplēsenes 2. sezonas otrā sērija - Saruna ar Ināru Polmani

Otrās sezonas otrajā sērijā pie manis ciemos atkal viena lieliska Lāčplēsene - Ināra Polmane. Ināra ir Rīgas Cirka direktore, kura gan tagad neiet uz darbu cirkā, bet ir vienā svarīgā savas dzīves atvaļinājumā, un tagad  gaida jaunumus dzīvē, ne cirkā. Un tieši tas man ļoti atviegloja iemānīt Ināru pie sevis podkāstā, jo savādāk savā darba ikdienā diez vai viņai atrastos laiks man.  Ināra ir īsta Lāčplēsene, darot tik daudz lietas, un galvenais to darot tā no visas sirds. Tā vienkārši minot kādu no daudzajām lietām ko Ināra dara, viņa, piemēram, ir arī viena no fonda Viegli dibinātājām.  Ar Ināru saruna...

Read more →