News — iedvesma

Podkāsta Lāčplēsene 16. sērija ar Leldi Ceriņu

16. sērija iedvesma Lāčplēsene Lelde Ceriņa Podcast Podkāsts

Podkāsta Lāčplēsene 16. sērija ar Leldi Ceriņu

Priecājos nodot jūsu ausīm jau 16. Lāčplēsenes sēriju. Laiks tiešām skrien. Vēl dažas sērijas un Lāčplēsenes pirmā sezona noslēgsies, lai turpinātos pavasarī atkal. Šodien pie manis viena īpaša Lāčplēsene (visas jau viņas īpašas, bet man patīk to atkārtot vēlreiz un vēlreiz). Vienmēr tik mīļā, pozitīvā un stiprā - Lelde Ceriņa. Es nemaz negribu mēģināt uzskaitīt visu profesionālo ko Lelde dara, jo tad man te visa lapa aizrakstītos. Varu tikai teikt, ka Leldi man satikt vienmēr ir milzu prieks, jo tas mīļums un patiesums un sirds un prāta skaistums, kas no viņas nāk ir ļoti uzlādējošs. Iepazināmies mēs kādus četrus gadus atpakaļ...

Read more →


Podkāsta Lāčplēsene 15. sērija ar Karmenu Stepanovu

15.sērija iedvesma Karmena Stepanova Lacplesene Podcast Podkāsts

Podkāsta Lāčplēsene 15. sērija ar Karmenu Stepanovu

Pie manis šoreiz ciemos Lāčplēsene, ar kuras balsi tieši runāšanas kontekstā jūs noteikti esat pazīstami. Tā ir lieliskā Radio Pieci raidījuma “Pilnīgs vakars” producente - Karmena Stepanova. Karmena ir ne tikai lieliska savā radio darbā, un saprot, ka mūžam jāmācās un jāattīstās, ne tikai profesionāli, bet arī personīgi. 

Read more →


Podkāsta Lāčplēsene 13. sērija ar Elīnu Berklavu

13.serija Elīna Berklava Iedvesma Lacplesene Podcast Podkāsts

Podkāsta Lāčplēsene 13. sērija ar Elīnu Berklavu

Maģiskais 13 ir klāt. Šoreiz sērija ļoti īpaša, jo ieraksts notika klātesot dzīvai publikai un ne manā ierastajā ērtajā studijā, bet gan super stilīgā un labas enerģijas un dizaina piepildītā vietā Dizainbārā un dizainveikalā M50! 

Read more →


Podkāsta Lāčplēsene 12. sērija ar Līvu Apermani

12. sērija Iedvesma Lāčplēsene Līva Apermane Podkāsts

Podkāsta Lāčplēsene 12. sērija ar Līvu Apermani

Šodien sarunājos ar fantastisko ceļotāju Līvu Apermani. Līva ir īsta pētniece. Pētot sevi, citas zemes un jaunas iespējas. Tika sirsnīgi patiesa un ārprātīgi interesanta. Man vienmēr šķitis, ka ceļošana katru reizi atver mums logu uz citu pasauli un palīdz kļūt ne tikai zinošākiem, bet arī veicina spēju pieņemt pasaules dažādības un tās novērtēt. Līva ir tiešām Ceļotāja ar lielo burtu!

Read more →


Podkāsta "Lāčplēsene" 11. sērija ar Liegu Zelgalvi

11. sērija episode 11 iedvesma Lāčplēsene Liega Zelgalve Podcast Podkāsts

Podkāsta "Lāčplēsene" 11. sērija ar Liegu Zelgalvi

Vai jūs spējat tam noticēt? Esam iegājuši otrajā desmitā ar Lāčplēseņu sēriju skaitu un ar katru reizi mana pārliecība aug, ka šim podkāstam ir jābūt. Tas spēks un tā iedvesma un (jā, jā arī) tā gudrība, kas nāk no Lāčplēsenēm ir prātu aipzūtoša (mind blowing). Lūdzu, jums nākamā iedvesma! Šodien pie manis ciemos Liega Zelgalve. Lickstarter Panties dibinātāja un viena iedvesmojoša sieviete. Viņa cīnījusies jau kopš bērnības, vienmēr meklējot radošus veidus kā nopelnīt kabatas naudu, un gājusi uz saviem mērķiem caur tumšiem mežiem, pilniem ar Xfailu spīdīgajām mušiņām. Ar savu pieredzi tirdzniecībā, projektu vadībā un drukas uzņēmumos nolēmusi, ka jārada...

Read more →