Podkāsta "Lāčplēsene" 7. sērija ar Ilzi Lasmani-Broži

7.serija episode7 Lacplesene Podcast Podkāsts women

Hallo hallo septītajā Lāčplēsenes sērijā. Katras sērijas viešņa ir super īpaša, tāpēc katras sērijas sākumā gribas teikt, ka šī būs īpaša sērija, un esmu pilnīgi droša, ka tas nemaz nebūtu melots. Jo katra sērija arī ir ļoti īpaša, tik īpaša cik katra Lāčplēsene.
Šoreiz pie manis viesojās Ilze Lasmane-Brože. Ilze ir īsta kultūru mīlētāja un izzinātāja. Ziņkārīga šī vārda vislabākajā nozīmē. Vienmēr ieinteresēta un vienmēr gatava pieņemt un izprast. Ilze ir producente vairākiem TV raidījumiem, tai skaitā Sirmā kulta ēdieni, un tagad jūsu uzmanībai top jauns raidījums, kura galvenā varone būs Ilzes sunīte Urga un ar viņu kopā mēs izzināsim Latvijas upes. Tas Ilzē ir tas maģiskākais, vienmēr un visur spēt saskatīt kaut ko par ko ir vērts stāstīt un ko izzināt vairāk. Vienalga vai tā ir tāla zeme pāri okeānam ar tūkstošiem gadu senu kultūru, vai tā ir upe Latvijas nostūrī. Ilzei interesē un Ilze māk. Par to arī runājam podkāstā. Par Ilzes nebeidzamo interesi izprast, par to laipnību, kas plūst no viņas, jo pilnīgi liekas, ka lai arī citreiz neiet kā pa sviestu, Ilze izstaro siltumu.
Ilze ir lieliska!

 Sarunu ar Ilzi klausies šeit zemāk, vai kādā no podkāstu aplikācijām SpotifyGoogle PodcastsBreakerPocket CastsRadio Public  un Stitcher. Un drīzumā cerams arī citās.


Older Post Newer Post