Podkāsta "Lāčplēsene" 8. sērija ar Māru Upmani-Holšteini

8.sērija Lāčplēsene Māra Upmane Holšteine Podcast Podcasts Podkāsts

Jaunā Lāčplēsenes sērija jau klāt! Laimīgais cipars 8 tiek lieliskajai Mārai Upmanei-Holšteinei. Māras pozitīvā enerģija un skaistā dvēsele piepilda šo sēriju ar lieliskām sajūtām, un pilnīgi noteikti uzlabos garastāvokli. Viņa ir tik lieliski patiesa un atklāta. 

Māra ir soliste un dziesmu autore, mamma, sieva un brīnišķīga sieviete. Parunājām par viņu pašu un par to, kā sajūta, ka bijusi drusku nesaprasta skolas gados, palīdzējis viņai atrast sevi mūzikā un vēl jo labāk - atrast sav;ejos cilvēkus! Lai arī Astro'n'out jau ir stipri zināma grupa Latvijā, Māra nebeidz plānot un sniegties pēc jauniem mērķiem. Viņa nebaidās mainīties, paliekot uzticīga sev. 
Māra ir lieliska!

Podkāsta noslēgumā uzdodam uzdevumu klausītājiem. Pavisam drīz iznāk grupas Astro'n'out jaunais singls un sakarā ar to jums uzdevums. Klausaties jauno Astro'n'out singlu un ieliec Instagram story kā to dari ar #LāčplēseneMāra un ietago @malvine_lv (lai varu storiju atrast) un ja būsit aktīvi, tad izdomāšu kādu mazu balviņu foršākajam dziesmas baudītājam!

Sarunu ar Māru klausies šeit zemāk, vai kādā no podkāstu aplikācijām SpotifyGoogle PodcastsBreakerPocket CastsRadio Public  un Stitcher. Un drīzumā cerams arī citās.

  

Foto no TVNET (fotogrāfs Nauris Garkaklis)


Older Post Newer Post