Lāčplēsenes 2. sezonas septītā sērija - Saruna ar Alīsi Nīgali

2. 2.sezona 7.sērija Alīse Nīgale grāmatas iedvesma izdevniecība Lāčplēsene liels un mazs milestība Podcast Podkāsts

Alīse Nīgale ir Lāčplēsene Malvine.lv podkāstā ar Malvīni MennikuJau septītā otrās sezonas sērija klāt un man prieks jums stādīt priekšā brīnišķīgo Alīsi Nīgali. Alīse ir tas cilvēks, kam liela daļa Latvijas (un ne tikai) vecāku saka "Paldies", katru reizi ieejot grāmatnīcā un ieraugot tur lielisko grāmatu klāstu, kuru izdevusi izdevniecība "Liels un mazs". Alīse ir šīs izdevniecības vadītāja un viena no trim līdzbibiātājām - sievietēm, vienas ģimenes loceklēm.  Tā enerģija ar kuru Alīse var runāt par lietu, kuru viņa dara ir iedvesmojoša jau tā pat, un ja vēl pieliek klāt pašu Alīsi, var droši teikt, ka šo sēriju vajag tikai ieslēgt un baudīt un ieklausīties. Ja cilvēks savu darbu dara ar tādu mīlestību un tādu patiesumu, kā to dara Alīse, tad ir skaidrs, ka Liels un mazs izdotajām grāmatām ir jānonāk mūsu grāmatu plauktos, vienalga vai esi liels vai mazs.

Podkāstā runājām par Alīsi un viņas ikdienu, par to kā radās izdevniecība Liels un mazs un kādus ikdienas izaicinājumus sastop mazas un īpašas izdevniecības komanda un vadītāja. Runājām par mazām un lielām uzvarām un to kādu lomu Alīses pašas dzīve spēlējušas bērnu grāmatas. Un sērijas beigās Alīses īpašie ieteikumi par to, kādām bērnu grāmatām jābūt mūsu plauktos.

Sarunu ar Alīsi klausies šeit augstāk, vai kādā no podkāstu aplikācijām - SpotifyGoogle PodcastsBreakerPocket CastsRadio Public  un Stitcher. Un drīzumā cerams arī citās. 


Older Post Newer Post