Podkāsta "Lāčplēsene" 11. sērija ar Liegu Zelgalvi

11. sērija episode 11 iedvesma Lāčplēsene Liega Zelgalve Podcast Podkāsts

Vai jūs spējat tam noticēt? Esam iegājuši otrajā desmitā ar Lāčplēseņu sēriju skaitu un ar katru reizi mana pārliecība aug, ka šim podkāstam ir jābūt. Tas spēks un tā iedvesma un (jā, jā arī) tā gudrība, kas nāk no Lāčplēsenēm ir prātu aipzūtoša (mind blowing). Lūdzu, jums nākamā iedvesma!
Liega Zelgalve ir Lāčplēsene

Šodien pie manis ciemos Liega Zelgalve. Lickstarter Panties dibinātāja un viena iedvesmojoša sieviete. Viņa cīnījusies jau kopš bērnības, vienmēr meklējot radošus veidus kā nopelnīt kabatas naudu, un gājusi uz saviem mērķiem caur tumšiem mežiem, pilniem ar Xfailu spīdīgajām mušiņām. Ar savu pieredzi tirdzniecībā, projektu vadībā un drukas uzņēmumos nolēmusi, ka jārada savs uzņēmums. Parunājām par mazā uzņēmuma ikdienas priekiem un bēdām, parunājām par būšanu sievietei un par dzīvošanu apzināti un ar mērķi būt labākam par vakardienas sevi. Bija ļoti interesanti! 
Paldies jums, klausītāji, ka esat ar mums, tas mani spārno!
Priekā!

Sarunu ar Liegu klausies šeit zemāk, vai kādā no podkāstu aplikācijām SpotifyGoogle PodcastsBreakerPocket CastsRadio Public  un Stitcher. Un drīzumā cerams arī citās.

 Ar Pārējām Lāčplēsenēm iepazīsties  ŠEIT


Older Post Newer Post