News — 6. sērija

Lāčplēsenes 3.sezonas 6. sērija - saruna ar Henrietu Verhoustinsku

3.sezona 6.sērija Lāčplēsene Podcast

Lāčplēsenes 3.sezonas 6. sērija - saruna ar Henrietu Verhoustinsku

Malvīnes Mennikas podkāsta 3.sezonas 6.sērija - sarunu ar fantastisko un priekpilno Henrietu Verhoustinsku. Henrieta ir teātra kritiķe, žurnāliste, raidījumu un arī žurnālu redaktore, kā arī dokumentālo filmu scenāriju autore un kopumā, manuprāt, brīnišķīga sieviete dziļi iekšā Latvijas kultūrā, to ne tikai pati baudot, bet arī radot un rādot mums. 

Read more →


Lāčplēsenes 2. sezonas sestajā sērija - Saruna ar Antu Aizupi

2.sezona 6.sērija Anta Aizupe iedvesma Lāčplēsene Lāčplēsene Anta Podcast podkāsts

Lāčplēsenes 2. sezonas sestajā sērija - Saruna ar Antu Aizupi

Podkāsta Lāčplēsene 2. sezonas 6. sērijā pie manis ciemos Anta Aizupe. Anta ir aktrise, gan teātrī, gan kino, un tagad redzama kinoteātros jaunajā Alises Zariņas filmā Blakus. Podkāstā Anta pastāstīja par to kā kļuva par aktrisi, par to, ka viņas labsirdība viņai citreiz iekož kājā, jo viņa piekrīt vairāk darbiem, nekā gribētos un tad līdz spēku izsīkumam. Bet galā mīlestība, kas nāk no foršajiem projektiem, piemēram, filmas Blakus, draugiem un ģimenes uzlādē ar enerģiju no jauna.

Read more →


Podkāsta "Lāčplēsene" 6. sērija ar Anitu Kažemāku

6. sērija Anita Siliņa Lāčplēsene Podcast Podkāsts

Podkāsta "Lāčplēsene" 6. sērija ar Anitu Kažemāku

Man ir prieks un gods jums nodot Lāčplēsenes 6. sēriju. Šoreiz sarunājos ar vienu no visātrākajām Latvijas garo distanču skrējējām, ar treneri, ar uztura zinātnieci, ar iedvesmojošo Anitu Siliņu (ex Kažemāku). Viņa pilnīgi noteikti ir Lāčplēsene ar lielo burtu. Es esmu viena no laimīgajām, jo Anita ir mana trenere un ticiet man viņa zina ko dara, bet ne jau par manu laimi mēs te runājam. Pats svarīgākais ir Anita - viņa ir viena no mērķtiecīgākajām un stiprākajām sievietēm, kuru man ir tas gods pazīt, un no kuras tas prieks iedvesmoties. Par to arī ar Anitu parunājām - par mērķiem, par skriešanu, par...

Read more →